eKasa pokladničné systémy

Moderný eKasa systém pre podnikateľov

Všetko, čo potrebujete pre Vaše podnikanie v jednom zariadení.

KASA FIK Vám ponúka inteligentné pokladničné riešenie pre malých aj veľkých podnikateľov. Certifikovaná eKasa, ktorá Vám svojimi funkciami uľahčí každodenné podnikanie. Dôveruje nám už viac než 28.000 podnikateľov a živnostníkov. Pridajte sa aj Vy.

POKLADNICA
PLATBY

Jednotka v dotykových pokladniciach

eKasa pokladničné systémy

Koniec starých zaprášených tlačidlových pokladníc. KASA FIK Vám ponúka moderné pokladničné systémy pre obchody, reštaurácie, kaviarne, stánkový predaj či prevádzkovateľov služieb. Pokladne KASA FIK sú vhodné pre malých aj veľkých podnikateľov a ich inteligentné funkcie využijete v akejkoľvek prevádzke. Prinášame Vám dotykové systémy, ktoré sú intuitívne a jednoduché - ideálne pre tých, ktorí chcú kráčať s dobou. Ponúkame Vám neustále aktualizácie, množstvo praktických funkcií, online správu, platobný temrinál aj doplnkový sortiment.

 • chevron_right Vysoká spoľahlivosť, osvedčená podpora
 • chevron_right Moderné riešenie pre moderných podnikateľov
 • chevron_right 28 000 spokojných užívateľov
 • chevron_right Vhodné do každej prevádzky
 • chevron_right Prepojené s platobným terminálom SumUp

Backoffice

Dokonalý prehľad online

Výnimočnou možnosťou je prepojenie pokladnice s Backoffice systémom, ktorý umožňuje okamžitú online kontrolu Vášho podnikania z počítača či mobilu, z pohodlia kancelárie alebo domova. Kedykoľvek zistíte, čo sa na prevádzke deje. Sledujte analýzy a prehľady, exportujte dáta, robte zmeny v položkách, kontrolujte a spravujte všetky Vaše pokladnice na cloude s okamžitou odozvou.

 • chevron_right Všetko pod dohľadom
 • chevron_right Prístupné z PC alebo mobilu
 • chevron_right Správa skladu a naskladnenie priamo z PC
 • chevron_right Analýzy a prehľady
 • chevron_right Kontrola pohybov na pokladnici
 • chevron_right Online okamžitá odozva
KASA FIK aplikácia Backoffice
tri druhy pokladníc pre vyťažené prevádzky

Najviac funkcií pre gastro prevádzky

Gastronomický systém

KASA FIK nie je iba obyčajný softvér. Pokladničným systémom KASA FIK získate množstvo praktických funkcií a služieb, ktoré využije každý vyťažený podnik - je tak ideálny pre gastronomické prevádzky. Kaviarne, reštaurácie, pizzerie či fast foody - využívajte pokročilé funkcie pre zrýchlenie predaja.

 • chevron_right Mapy stolov, správa objednávok, tlač do kuchyne
 • chevron_right Zlučovanie, rozdeľovanie a presúvanie účtov
 • chevron_right Skladové hospodárstvo s receptúrami a odpismi
 • chevron_right Rýchle vystavenie dokladu do 2 sekúnd v online režime

Prečo KASA FIK?

cloud_off

Funguje aj pri výpadku

Vaša prevádzka nebude ohrozená ani pri výpadku Internetu. Všetky dáta sú uložené na Vašom zariadení a prevádzka nevyžaduje centrálny server. Tržby nahlásite neskôr, tak ako to vyžaduje zákon, do 48 hodín.

face

Najväčšia servisná sieť v SR

Množstvo servisných partnerov sa postará o včasnú inštaláciu, podporu a servis priamo vo Vašom regióne. Nevoláte na žiadne call centrum, namiesto toho máte lokálny profesionálny servis od svojho servisného partnera. Všetko po ruke.

network_check

Zariadenie aj so servisom

KASA FIK sú pokladničné zariadenia určené pre eKasu a špeciálne pre vyťažené prevádzky. Rýchlosť a stabilitu zaručuje kvalitný program a technika k tomu určená. Zariadenia sú navrhnuté tak, aby mali čo najdlhšiu živnotnosť a spoľahlivosť. Na všetky zariadenia poskytujeme záruku 24 mesiacov. Zároveň garantujeme 14 dní na vrátenie peňazí.

my_location

Riešime aj špeciálne požiadavky eKasa

Aplikácia aj zariadenie KASA FIK sú už nasadené v rôznych prevádzkach. S nami všetko správne evidujete tak, ako to vyžaduje Finančná správa. A to v súlade s DPH a zákonom eKasa. Naši experti vedia, ako všetko správne nastaviť.

donut_small

Viac ako 30 000 užívateľov

KASA FIK je osvedčený systém, ktorý zvláda aj tie najviac vyťažené prevádzky. Evidujete iba pár dokladov alebo aj stovky denne. Pomôže Vám v tom online správa a naviac aj technická podpora.

sort_by_alpha

Rozšírte svoju kasu o ďalšie vychytávky

Zaisťujeme zložité a vyťažené prevádzky, hromadné akcie, platobné systémy. Ponúkame prepojenie pokladníc s centrálnou správou, online prehľady, podporu čipových kariet či kreditov.

Novinky z nášho blogu

Pozvánka na veľtrh Danubius Gastro 2020 (1/15/2020) - Pozývame Vás na veľtrh Danubius Gastro 2020, ktorý sa uskutoční 23.-26.1.2020 v Incheba Expo v Bratislave. Jedná sa o prestížny medzinárodný gastronomický veľtrh, ktorý navštevuje tisícky ľudí. KASA FIK ako jeden z najväčších hráčov na trhu, ktorý sa venuje pokladničným systémom, bude vystavovateľom. Budete mať možnosť vidieť celú našu ponuku pokladníc, mobilné aj stacionárne riešenia. […]
Veselé Vianoce od KASA FIK (12/20/2019) - Po ročnom čakaní je tu znova čas, ktorý je vždy výnimočný. Je to obdobie, kedy sa na chvíľu zastavíme a premýšľame nad tým, čo sa za posledných 365 dní odohralo. Premýšľame nad tým, čo sa nám podarilo, ale aj nad tým, čo sme mohli urobiť lepšie. U nás v KASA FIK je vianočný čas aj […]
štandard premium kasa fik pokladna Štandard a Premium: Ktorý program od KASA FIK zvoliť? (11/19/2019) - Ak premýšľate nad výberom pokladnice KASA FIK, jednou z vecí, ktoré musíte zvážiť, je aj voľba programu. Na výber Vám ponúkame dva typy: ŠTANDARD a PREMIUM. Aký je medzi nimi rozdiel a ktorý z nich si vybrať? To môže byť veľká dilema. My sa vám pokúsime s ňou pomôcť. Nad čím porozmýšľať pred výberom? Pri […]